Dział Nauki i Projektów Naukowych

mgr Magdalena Manugiewicz-Czachorowska – Kierownik Działu Nauki i Projektów Naukowych
tel. 91 444 11 78
m.manugiewicz-czachorowska@usz.edu.pl

mgr Agnieszka Gajewska – projekty naukowe
tel. 91 444 11 76
agnieszka.gajewska@usz.edu.pl

mgr Izabela Szylkiewicz-Żukowska -  projekty naukowe
tel.  91 444 11 76
izabela.szylkiewicz@usz.edu.pl

mgr Joanna Kopańska – postępowania awansowe
tel. 91 444 11 77
joanna.kopanska@usz.edu.pl

mgr Urszula Lipnicka – postępowania awansowe
tel. 91 444 10 70
urszula.lipnicka@usz.edu.pl

mgr Monika Jarosz – postępowania awansowe
tel. 91 444 10 70
monika.jarosz@usz.edu.pl

mgr Mirella Drab – postępowania awansowe
tel. 91 444 12 84
mirella.drab@usz.edu.pl

 

Dane do korespondencji:

Dział Nauki i Projektów Naukowych
Uniwersytet Szczeciński
Al. Papieża Jana Pawła II 31
70-453 Szczecin

e-mail: dnipn@usz.edu.pl