Film promujący projekt ministerialny pn. „Ocena wpływu metrologii na gospodarkę w Polsce”

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem wideo przygotowanego przez UNIWIZJĘ- Telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego.

Program Metrologia Polska (youtube.com)

Projekt „Ocena wpływu metrologii na gospodarkę w Polsce” ma na celu wypełnienie luk informacyjnych poprzez dostarczenie brakujących danych empirycznych w danej dziedzinie. Jego celem jest ocena wpływu metrologii na polską gospodarkę, korzystając z różnorodnych metod badawczych opartych na międzynarodowych praktykach. Stara się zweryfikować opracowane narzędzia badawcze oraz porównać uzyskane wyniki z sytuacją w kraju.

Więcej informacji na stronie Finalizacja ważnego projektu naukowego – Uniwersytet Szczeciński (usz.edu.pl)